چسب کاشی خمیری

همه چیز درباره چسب کاشی و سرامیک خمیری

چسباندن کاشی و سنگ به سطح نمای ساختمان با استفاده از ملات سیمان امکان‌پذیر نیست و پس از گذر زمان امکان جدا شدن، کنده‌ شدن و افتادن از روی نمای ساختمان وجود دارد. با بهره گیری از چسب‌ کاشی و سرامیک می‌توان به آسانی می توان محصولات پرسلانی ، گرانیتی و سنگ را در نمای ساختمان‌ها نصب نمود باید پذیرفت که استفاده از مصالح ساختمانی نوین در ساخت و ساز امری اجتناب ناپذیر بوده و برای برون رفت از مشکلات پیش آمده که در زمان ساخت‌ و ساز و پس از آن در زمان استفاده از ساختمان، وجود دارد بایستی از این دستاوردها استفاده نمود. در خصوص محصولات چسب کاشی، سرامیک و سنگ مزایای زیر را می‌توان حاصل دستاورد ساخت مصالح ساختمانی نوین دانست.

چسب کاشی خمیری بر پایه رزینهای مصنوعی ساخته می شود و برای چسباندن کاشی و سرامیک بر روی کاشی های قدیمی و یا بر روی سطوح سیمانی و گچی مورد اسفاده قرار میگیرد. چسب کاشی خمیری همچنین برای نصب سنگ نما در محیط های داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و باید توجه داشت که برای چسباندن کاشی و سرامیک سنگ های طبیعی و مصنوعی در محیط های بیرونی ساختمان استفاده از چسب کاشی پودری مناسب تر و مطمئن تر می باشد.
موارد مصرف چسب کاشی خمیری

چسباندن کاشی روی کاشی و سطوح قدیمی

نصب انواع کاشی و سرامیک بر روی سطوح بتنی، گچی، سنگ، و سایر سطوح ساختمانی

نصب کاشی و سرامیک بدون نیاز به تخریب کاشی قدیمی

چسب کاشی خمیری بصورت آماده و قابل مصرف در فروشگاههای ساختمانی عرضه می گردد. شما میتواند انواع چسب کاشی ایرانی و خارجی (چسب کاشی ساروج،چسب کاشی پرکس،چسب کاشی پارسیان،چسب کاشی کویر،بتن شیمی خاتم و …) با بالاترین کیفیت مناسب ترین قیمت در فروشگاه های مصالح ساختمانی و یا در فروشگاه آنلاین ساختمانلاین بصورت آنلاین خریداری نمایید.

برخلاف کاشی کاری با ملات و دوغاب ماسه و سیمان با استفاده از چسب کاشی شما می توانید کاشی کاری را بطور کامل و تا زیر سقف ادامه دهید و به دلیل ناقص نبودن کاشیکاری مجبور نیستید برای پوشاندن بخش انتهایی دیوار از سقف های کاذب استفاده کنید. شما حتی می توانید نصب آینه و یا تابلوهای سنگی و تزئینی را .نیز توسط چسب کاشی خمیری انجام دهید.
ویژگی های چسب کاشی خمیری

چسبندگی بسیار بالا و ارتجاعی
به دلیل الاستیسیته ی بالا در برابر زلزله و نشست ساختمان مقاوم است
انعطاف پذیری بالا باعث می شود سطح کاشی حتی با گذشت زمان طولانی دچار ترک و شکستگی نشود
نفوذ ناپذیری در برابر آب و رطوبت بعد از خشک شدن
سازگار با دمای محیط

طریق مصرف چسب کاشی خمیری

اول بایستی سطح زیر کار را خشک کنید و چربی ها و آلودگی ها را از بین ببرید. اگر سطح زیر کار دارای نا همواری بود آن را با استفاده از ملات و چسب بتن زیر سازی کرده و چسب کاشی را با کاردک شانه دار روی سطح بکشید و کاشی را در محل مورد نظر قرار داده و آن را در جای خود محکم نماییدبعد از ۲۴ ساعت آماده بند کشی و ۷۲ ساعت بعد از آن آماده بهره برداری خواهد بود.توجه داشته باشید استفاده بیش از حد از چسب کاشی نشانه محکم کاری نخواهد بود.